Telefon Komórkowy

Jakich smartfonów używają gwiazdy?

Jakich telefonów używają wielkie sławy?

Jakich telefonów używają wielkie sławy? 2008-04-11 15:09 publikacja

2008-04-11 15:09 Podziel się

Gadżety takie jak telefon komórkowy odzwierciedlają osobowość ich właścicieli – tak przynajmniej twierdzą niektórzy znawcy tematu. Ale zanim zaczniemy interpretować osobowość gwiazd, zwróćmy uwagę na fakt, że producenci komórek zrobią wszystko, aby włożyć swoje telefony w dłonie najczęściej fotografowanych sław. To chwyt marketingowy, dzięki któremu ich produkty stają się pożądane przez pozostałych konsumentów. Prym wśród komórek używanych przez gwiazdy wyraźnie wiedzie jedna marka…

Komórki jak rękawiczki

Paris Hilton używa szykownego czarnego modelu telefonu komórkowego BlackBerry. Ale to nie jedyny jej telefon. Prawdę mówiąc, zmienia komórki jak rękawiczki czy – może w jej przypadku bardziej odpowiednie byłoby porównanie – jak chłopaków. Sidekick, Blackberry, RAZR – to wszystko modele pozostające na topie wśród gwiazd Hollywood. Z posiadania żadnego z nich nie zrezygnowała też dziedziczka hotelowej fortuny.

Dodatek do stroju

Aktorka Eva Mendes wybrała telefon BlackBerry Curve, który służy jej nie tylko jako przedmiot codziennego użytku, ale również modny gadżet, który dobiera do swoich kreacji. Cena tego modelu to około 500 zł.

Hit mody

Jessica Biel znana jest nie tylko z kilku filmów, w których zagrała, ale również z tego, że zawsze podąża za trendami mody. Nie dotyczy to jedynie ubrań. W tym sezonie na wybiegach królują intensywne kolory: czerwony, żółty, zielony, szafirowy, pomarańczowy. I właśnie w pomarańczowy telefon zaopatrzyła się Jessica Biel. Jakiej marki? Oczywiście – BlackBerry. Jest to model Pearl 8100, który kosztuje 830 zł, a za 20 zł można dokupić do niego pomarańczową obudowę. Co ciekawe, również Cameron Diaz była widziana z identycznym pomarańczowym telefonem.

Do SMS-owania

Młoda aktorka Mischa Barton pojawia się na ulicach z telefonem Sidekick, obsługiwanym przez operatora T-Mobile. Sidekick wyróżnia się wśród innych komórek klawiaturą QWERTY, czyli taką jak komputerowa, ułatwiającą pisanie SMS-ów.

Stylowy gadżet

Kolejny model BlackBerry – tym razem 8800 – nosi przy sobie aktorka i piosenkarka Hilary Duff. Ten stylowy gadżet można kupić za około 850 zł.

Android, iPhone, BlackBerry – z jakich telefonów korzystają gwiazdy?

Android, iPhone, BlackBerry – z jakich telefonów korzystają gwiazdy? Paweł

Gwiazdy i inne znane osobistości goszczące na okładkach kolorowych pisemek są jednym z wielu czynników, które ludzie biorą pod uwagę w trakcie wyboru telefonu. Zjawisko to jest bardzo zauważalne pośród nastolatków, którzy chcą mieć takie telefony, jak ich idole. A zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jaki telefon posiada Justin Bieber, Demi Moore czy Elizabeth Banks? Sprawdź to poniżej.

Redaktorzy serwisu Business Insider prześledzili twitterowe konta wielu różnych osobistości i sprawdzili, przy pomocy jakich narzędzi dzielą się oni informacjami ze swoimi fanami, ponieważ – jak wiemy – Twitter wyświetla informacje o tym, z jakiej aplikacji udostępnia się wpisy. Zatem:

Katy Perry – Blackberry Eliza Dushku – Blackberry oraz iPhone Lady Gaga – Blackberry Arnold Schwarzenegger – iPhone Justin Bieber – iPhone Danny DeVito – iPhone Kim Kardashian – Blackberry Demi Moore – iPhone Dwight Howard – iPhone Justin Timberlake – Blackberry Taylor Swift – iPhone Charlie Sheen – iPhone Snoop Dogg – Blackberry Shaq – iPhone Hugh Hefner – iPhone Mindy Kaling – Blackberry John Cusack – iPhone Aziz Ansari – iPhone Elizabeth Banks – iPhone Edward Norton – Blackberry

Jak widać, najczęściej w kieszeniach osobistości ląduje iPhone i z całą pewnością nie jest to sprawa promocji smartfona przez Apple’a. Co ciekawe, nikt z rankingu nie używa Androida, a wielu cieszy się tzw. jeżynkami, czyli telefonami BlackBerry.

Jakich smartfonów używają gwiazdy?

1/14

Smartfony są gwiazdom bardzo drogie. Te poręczne urządzenia przechowują cenne ich najbardziej prywatne dane (łącznie z fotkami, którymi raczej nie chcieliby się dzielić z resztą świata) i pozwalają im być w ciągłym kontakcie z fanami dzięki fotkom i wpisom w mediach społecznościowych. Pytanie tylko: jakich telefonów używają? Aby to sprawdzić, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ich zdjęciom. Oto, co odkryliśmy... (Getty Images)

Wasielewski Konrad

LEAVE A REVIEW